Oferta Pracy

Mężczyzna w kasku przeprowadza pomiaryOsoby z doświadczeniem jak i osoby chcące rozpocząć swoją karierę z elektryką/ automatyką, zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy.

Zakres obowiązków:

  • Montaż, serwis, naprawy agregatów prądotwórczych
  • Montaż, serwis, naprawy szaf sterowniczych, SZR, rozdzielni i innych urządzeń elektronicznych systemów zasilania gwarantowanego (agr, ups, automatyka szr itp.)

Nasze wymagania:

  •  Mile widziane wykształcenie średnie techniczne (elektryk, elektromonter i pokrewne) lub pierwsze lata studiów niestacjonarnych kierunkowych
  • Prawo jazdy kat. B (wymaganie konieczne)
  • Mile widziane doświadczenie w konfiguracji sterowników
  • Samodzielność, dyspozycyjność, mobilność
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne E oraz D
  • Mile widziana obsługa AutoCad
  • Minimum podstawowa znajomość angielskiego (czytanie instrukcji, obsługa sterowników)

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Płatne zawsze na czas wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności/doświadczenia - ustalane indywidualnie + dodatki
  • Pracę w miłej atmosferze w młodym zgranym zespole
  • Wdrożenie i wsparcie
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Imprezy integracyjne
  • Możliwość podniesienia kompetencji, dodatkowe szkolenia

Zapraszamy również do kontaktu osoby chętne do odbycia praktyk.

Jeśli masz pytania, kliknij przycisk i napisz do nas za pomocą prostego formularza kontaktowego. Odpowiemy tego samego dnia.

Czytaj więcej