Lider Przedsiębiorczości Roku 2016 po 2,5 roku działania marki! - czy to możliwe?

1 grudnia 2016 roku Prototypownia została Liderem Przedsiębiorczości Roku 2016. W przeddzień swoich urodzin nr 2,5. Jak to możliwe po tak krótkim czasie działania bez zewnętrznego kapitału? Dlaczego nam się udało?

Prototypownia realizuje projekty innowacyjne. W szerokim zakresie i w pełnej skali. Realizujemy systemy zasilania gwarantowanego nie tylko umożliwiające obniżenie kosztów ekonomicznych, ale też sprzyjające środowisku naturalnemu. Nasza marka stała się gwarancją w pełni rzetelnego wykonania zadania za stosunkowo niewielką kwotę, bez zbędnych komplikacji i bez ryzyka. 

Jesteśmy producentem urządzeń pozwalających na pełne testy systemów zasilania. Robimy obciążnice rezystancyjne i reaktancyjne, a także moduły indukcyjne i pojemnościowe. Udostępniamy wiele innowacyjnych rozwiązań takich jak praca obciążnic w synchronizacji, sterowanie ze smartphone'a czy aplikacja generująca raporty. Jesteśmy grupą młodych ludzi. Nigdy się nie zatrzymujemy. 

 

Nasz kapitał? Wypracowane środki własne + okazjonalnie środki unijne de Minimis. Wygraliśmy nawet jeden duży projekt UE. Z różnych przyczyn postanowiliśmy zrezygnować. Mimo to plasujemy się w światowej czołówce innowacyjnych firm zajmujących się systemami zasilania gwarantowanego bazującymi na źródłach tradycyjnych i potrafimy wygrać nawet tak prestiżowe konkursy. 

 

Co dała nam statuetka Lidera Przedsiębiorczości Roku 2016?
Podobnie jak Wiktoria wzmocniła naszą wiarygodność. Zagwarantowała naszym Partnerom, że nie tylko mamy wiedzę na temat tego co robimy, ale jesteśmy w tym najlepsi. Ponadto potwierdziła naszą innowacyjność, konkurencyjność i odpowiedzialność - za własne finanse i środowisko, w którym żyjemy. no i otworzyła wiele nowych drzwi.  

 

"Tytuł Lidera Przedsiębiorczości Roku nadawany w ramach konkursu wyróżnia szczególnie aktywne, innowacyjne, konkurencyjne i dynamicznie rozwijające się firmy rzemieślnicze, handlowe, produkcyjne i usługowe, działające na terenie całego kraju. O tytuł ten ubiegają się również osoby, organizacje otoczenia biznesu oraz jednostki samorządu terytorialnego aktywnie działające na rzecz promocji i rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce." źródło: http://www.fund.org.pl/1379,lider-przedsiebiorczosci.html

 

Jeśli znajdziesz rozwiązanie podobne do naszego pamiętaj, że prawdopodobnie byliśmy jego prekursorem i tylko my wiemy, w którą stronę warto je rozwijać. 

 


Inspiratornia

Inspirują nas nowe wyzwania
i projekty specjalnie dopasowane
do potrzeb naszych Klientów.
Działamy tak, żeby w krótkim czasie
wyjść na przeciw oczekiwaniom
i stworzyć rozwiązanie
szyte na miarę.

Dane Rejestrowe

Prototypownia Błażej Flaszyński
NIP 556 246 88 57                     
REGON 341575920

ul. Kasztanowa 6A/1 lok.22
64-542 Młodasko 

prototypownia@prototypownia.com.pl

Kontakt

http://www.prototypownia.com.pl/
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sprawy pilne technicze: +48 605 955 129

   +48 
   +48 61 307 17 79
   +48 61 666 07 38

AWARIA?

Zadzwoń.
Rozwiązanie Twojego problemu
znajdziemy najszybciej jak będzie
to możliwe.

Działamy na terenie całej Polski.